منشور سازمانی

 

منشور سازمانی گروه نرم افزاری فراز

ما که هستیم؟

گروه نرم افزاری فراز مجموعه ای از مدیران، کارشناسان و کارکنانی است که از سال 1384 تاکنون بر محور تولیدِ سامانه‌های نرم افزاری گرد هم آمده‌اند. پیدایش این گروه در راستای تسهیل امور مالی، اداری و نیز نرم افزاری برای بنگاه‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها در چهارچوب فعالیت‌های جاری این نهادها بوده است.

این مجموعه، مرکزی برای تجمیع کارشناسان ورزیده است تا مشعل گرم تولید را همچنان در راستای خدمت با فناوری نوین و مدیریت خویش روشن نگاه دارند. این متخصصان می‌کوشند تا در حد بضاعت و امکان به محورهای یکپارچگی، جامعیت، کاربردی بودن و بومی سازی پایبند باشند.

ما کجا هستیم؟

گروه نرم افزاری فراز در سایه قوانین رایج و جاری در منطقه جغرافیایی خود، به اصول جهانی تولید نرم افزار و استانداردهای تولید و نشر و پشتیبانی در این حوزه اشراف دارد. در این خصوص، شرکت ایده‌های فراز، برای خدمات جهان‌شمول خود، مرزی نمی‌شناسد.

شرکت فراز نامش را بر اساس هویتش انتخاب کرده است، پدیده‌ای نوین، کارامد و علم محور که همیشه در فراز است و مشتریان خود را در اوج و همیشه در فراز می‌خواهد و می‌بیند. تحولات جهان در عرصه اطلاعات و نوآوری و وقوع و خلق میان رشته‌های اعجاب انگیز، چنان شتاب فزاینده ای یافته است که بیراه نیست اگر ما خود را از هم اکنون شهروندان جهان بی مرز آینده بدانیم.

ما چه می کنیم؟

گروه محصولات نرم افزاری فراز میراث «ایده پردازان اسطوره» را در توسعه مرزهای کسب و کار فناورانه و ایده‌های نوین ارج می‌نهد و تلاشی مستمر در گسترش رویکرد تولید علم و نرم افزار بومی سازی شده و کاربردی دارد. چارچوب و اصول مالی، اداری و حسابداری در لوگوی برند فراز تداعی می‌شود. ما همواره در سالیان گذشته در حال ارائه راهکارهای خلاق بوده‌ایم. تلاش برای پاسخگویی به نیازهای تکنولوژیک جامعه در زمینه‌های گوناگون کسب و کار، چهارچوب فعالیت پیوسته ما را شکل داده است. ایجاد چهارچوب مرتبط با فرآیندهای گوناگون سازمان‌ها و نیز کوشش پیگیر برای ارائه راهکارهای نوین در زمینه توسعه کسب وکار به مردم و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی در رأس اولویت‌های کاری ما بوده است.

ما به کجا می رویم؟

گروه نرم افزاری فراز مجموعه فراز، باور دارد که با مشتری مداری و توجه به نقد و نظرات مخاطب با توجه به یک مخاطب شناسی اصولی و طولانی مدت، می‌تواند محصولاتی بومی سازی شده، هدفمند و مفید در عین سادگی و سهولت در اجرا، برای مخاطبین ارزشمند خود تولید کند. ارائه محصول در سطح ملی و منطقه‌ای در مسیر مشتری مداری گروه نرم افزاری فراز دیده و پیش بینی‌ شده است.

ما بر این باوریم که به جای رویکرد واکنشی به حل مسائل، باید ابتکار عمل را به دست گرفت تا پیش از آنکه نهادهای اقتصادی به دامن ناکارآمدی بیفتند؛ چاره ای اندیشید و راهکاری یافت. آرمان گروه نرم افزاری فراز در آیینه روشن خویش، جامعه توسعه یافته ای را بازتاب می دهد که بازار کسب و کار آن سودمند و نیز نویدبخش باشد.

ارزش های فراز

  • احترام و گرامیداشت مقام انسان
  • جریان خیال تا خدمت
  • دانش و دانایی
  • بینش و خردورزی
  • هوش و هوشیاری

منشأ این ارزش ها کجاست؟

  • قواعد وسنت های نوشته شده هستی (آیین های جهانی)
  • قوانین و اصول طبیعت در چهارچوب دانش تجربی و نیز دستاوردهای علمی و پژوهشی انسان
  • مشترکات بشر وتوانمندی های به دست آمده در طول تاریخ
  • چهارچوب و قوانین تبدیل شده به موضوع بررسی، پیرامون دستور کار فراز و فعالیت آن